Müügitingimused

Veebipoe juveelid.ee (edaspidi Veebipood) omanik on LIILIA JUVEEL OÜ (registrikood: 10071768), asukohaga Tallinna tn 8 Kuressaare, Saaremaa vald 93813.

KAUBA TAGASTAMINE

Juhul, kui Teile ostetud kaup ei sobinud ning Te soovite seda tagastada, siis palun teavitage sellest meie klienditeenindust info@juveelid.ee meiliaadressil. Kõikidele kaupadele kehtib 14-päevane tagastusõigus alates kauba kättesaamisest. Toode peab olema kasutamata ja pakendis/siltidega. Tagastada võite kas postiga või tuua meie poodi Tallinna 8, Kuressaare, 93819 Saare maakond. Tagastamise postikulu ei kuulu kompenseerimisele. Kompenseeritakse tarnimise kulu. Raha tagastatakse 5 tööpäeva jooksul samale kontole kust ost sooritati.

Kõik meie kaubad kontrollitakse enne teele panemist hoolikalt üle. Juhul, kui Te siiski leiate defektiga toote, palume sellest koheselt teavitada meie klienditeenindust info@juveelid.ee

Pretensioonide esitamise kord

1. Liilia Juveel OÜ vastutab Tarbijale müüdud kauba lepingutingimustele mittevastavuse või puuduste eest, mis ilmnevad kuni kahe aasta jooksul, alates kauba üleandmisest Tarbijale.
2. Tarbijal on õigus puuduse ilmnemisel pöörduda hiljemalt kahe kuu jooksul juveelid.ee poole, esitades arve või arve koopia, mille alusel kauba ostu eest tasuti.
3. Kaubal puuduse ilmnemisel palume lõpetada kauba kasutamise.
4. Puudusega kauba parandamise või asendamise lepivad juveelid.ee ja Tarbija omavahel kokku. Parandamise kulud katab juveelid.ee
5. juveelid.ee ei vastuta Tarbija süül tootel tekkinud puuduste eest, mis on tekkinud toote mittenõuetekohase hoiustamise või mitte eesmärgipärase kasutamise tulemusena.
6. Toote nõuetele mittevastavuse või puuduste ilmnemisel palume edastada e-posti aadressile info@juveelid.ee pretensiooni, kus on märgitud tellimuse esitaja nimi, kontakttelefon, tellimuse number ja toote tingimustele mittevastavuse või puuduse täpne kirjeldus.
7. Pretensioon toote nõuetele mittevastavuse või puuduste avastamise kohta peab olema esitatud kahe kuu jooksul alates toote nõuetele mittevastavuse või puuduse avastamisest.
8. Kõik pretensioonid vaadatakse läbi ja Tarbijaga võetakse ühendust esimesel võimalusel, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul alates pretensiooni kättesaamisest.
9. Tarbijal on õigus nõuda juveelid.ee veebipoelt ostuhinna alandamist või lepingu lõpetamist ja kauba eest raha tagasi nõuda, kui juveelid.ee veebipoel ei ole võimalik kaupa parandada või asendada, kauba parandamine või asendamine ebaõnnestub, juveelid.ee veebipood ei ole kauba puudust mõistliku aja jooksul kõrvaldanud, tarbijale on tekitatud põhjendamatuid ebamugavusi.

Kui Liilia Juveel OÜ on keeldunud Tarbija kaebust lahendamast või Tarbija ei ole nõus  pakutud lahendusega ja leiab, et on rikutud tema õigusi või kahjustatud tema huve, võib Tarbija esitada kaebuse tarbijakaebuste komisjonile Tarbijakaitseameti kaudu või kohtule. Tarbija võib esitada kaebuse ise või esindaja kaudu. Tarbijakaitse komisjoni andmed on toodud Tarbijakaitseameti kodulehel, Euroopa Liidu liikmesriikides tekkivate probleemide lahendamiseks pöörduda Euroopa Liidu tarbijate Nõustamiskeskusse.

NB! Allahindluste ajal võib juhtuda, et Teie poolt soovitud toode on otsa lõppenud. Sellisel juhul teavitame Teid meili teel koheselt ja tagastame raha.

TRANSPORT

Võimalik on tulla järgi kaubale: Liilia Juveel OÜ – Tallinna 8, Kuressaare, 93819 Saare maakond.

Kaupa saadame pakiautomaatidesse: Omniva pakiautomaat (2.95€) ja SmartPost (2.59€)

Tooted saad kätte keskmiselt 3 tööpäeva jooksul alates tellimuse kinnituse saamisest sinu e-posti aadressile. Toote kohale toimetamine ei võta kauem kui 10 tööpäeva.

Kaupa tarnime ainult Eesti piires.

KUIDAS OSTA?

Võtame vastu tellimusi läbi järgnevate pankade pangalinkide: Swedbank, SEB, LHV, Luminor, COOP, PocoPay.

Arveldamine toimub EURO valuutas.

Meie e-poest ostmine on lihtne:
1. Esmalt valige välja tooted ja lisage need ostukorvi.
2. Vormistage tellimus. Lisage kindlasti oma kontaktandmed.
3. Tasuge ostu eest saadud arve alusel oma internetipangas.

OSTUKORVI KOOSTAMINE

Kõigepealt valige välja tooted ning lisage need ostukorvi. Toodete ostukorvi lisamine ei kohusta Teid veel neid ostma.  Oma ostukorvi sisu saate vabalt muuta. Et näha tooteid, mida olete lisanud oma ostukorvi,  valige link  vaata ostukorvi.

TELLIMUSE VORMISTAMINE

Palun sisestage tellimusvormi väljadele oma kontaktandmed. Ostu eest on Teil võimalik tasuda kohe pärast tellimuse vormistamist internetipangas. Kaup pannakse teele  pärast makse laekumist.

OStukorv (0)